Fiziska personaJuridiska persona
RU LV

Cienījamie abonenti! Mūsu izdevumus var abonēt līdz 2023. gada beigām, zvanot pa tālruni 67088676 vai redakcijā Brīvības 155, 3. korpusā.

газета «Сегодня»

«Сегодня» ir vienīgā dienas pilnkrāsu avīze Latvijā krievu valodā. Sociāli politisks laikraksts ar sociālu ievirzi. Ziņas, reportāžas, ekskluzīvas intervijas un komentāri.
MenesiCena
12149.00€
12149.00€
674.50€
337.25€
112.42€
Sakuma ar:


Abonētāji saņems dāvanu.
Dāvanu skaits ierobežots.
Dāvanu var saņemt redakcijā. Adrese: Brīvības iela 155, korpuss 3, uzrādot apmaksas kvīti.
Laikraksts «Сегодня» ir dienas laikraksts tiem, kas vēlas zināt un saprast. Mēs aptveram svarīgākos notikumus Latvijā un pasaulē. Kopā ar jums mēs meklēsim un atradīsim visu informāciju pilnvērtīgai dzīvei, aizsargāsim jūsu tiesības, sniegsim praktiskus padomus, sekosim izmaiņām likumdošanā un izskaidrosim tās. . Abonējot «Сегодня», jūs papildus saņemat:
«Бизнес Сегодня» + «Референт» - iknedēļas biznesa laikraksts + ziņas par LR likumdošanu krievu valodā un konsultācijas grāmatvežiem.
«Сегодня Неделя» - iknedēļas avīze krievu valodā ar televīzijas programmu un krustvārdu mīklām
Nedēļas izdevums «Телепрограмма». Avīze ar ērtāko TV kanālu izvietojumu, vispilnīgāko informāciju par filmām un programmām un intriģējošiem stāstiem par zvaigžņu personīgo dzīvi.
Mēneša izdevums «Здоровье». Avīzes pielikums domāts tiem, kas meklē visefektīvākās jaunības, ilgmūžības un skaistuma receptes.
Mēneša izdevums «про Еду». Avīzes pielikums tiem, kam patīk gatavot ēst un patīk ēst.
Mēneša izdevums «Дом и Сад». Avīzes pielikums ar praktiskiem padomiem dārzniekiem, vasarniekiem, māju, dzīvokļu un piepilsētas teritoriju īpašniekiem.